Portfolio

Nasze działania zaczęliśmy od siebie. Stworzyliśmy własny sklep, który umieściliśmy na najważniejszych marketplace’ach. Uczyliśmy się wszystkiego metodą prób i błędów, zaczęliśmy wyciągać wnioski, poznaliśmy metody optymalizacji i staraliśmy się tworzyć skuteczne kampanie reklamowe. Uczyliśmy się coraz wnikliwiej, zaczęliśmy korzystać z wielu szkoleń i kursów, jeździliśmy na konferencje. Wszystko to dało nam ogromną wiedzę w zakresie działań e-commerce. Dziś możemy pochwalić się potężnym doświadczeniem i efektywnością działań. Podjęliśmy współpracę z wieloma markami, a jedną z nich jest Nivea.

NIVEA to jedna z najbardziej rozpoznawalnych na świecie marek kosmetyków do pielęgnacji skóry. Jest synonimem jakości i innowacyjności w dziedzinie pielęgnacji skóry. Asortyment NIVEA obejmuje produkty do pielęgnacji twarzy, ciała, rąk, jak również kosmetyki do kąpieli, produkty do pielęgnacji męskiej, antyperspiranty, a nawet kosmetyki do ochrony przeciwsłonecznej. Jednym z najbardziej ikonicznych produktów marki jest klasyczny krem NIVEA, dostępny w charakterystycznym niebieskim pudełku. To uniwersalny produkt, który przez lata zdobył zaufanie milionów osób na całym świecie.

Współpracę z marką NIVEA rozpoczęliśmy w lipcu 2021 roku. Zaczynaliśmy „od zera”, tj. założyliśmy zupełnie nowy profil na platformie allegro.pl

Już w pierwszym miesiącu sprzedażowym osiągnęliśmy obrót w wysokości 50 608zł, a sześć miesięcy później mogliśmy się pochwalić wzrostem o 1390% (obrót 703 314zł).

Obecnie prowadzony przez nas profil Oficjalnego Sklepu Nivea osiąga najlepsze wyniki sprzedażowe dla marki na całym Allegro oraz stale się rozwija.

Co więcej:

  • zebraliśmy już ponad 13 500 pozytywnych opinii;
  • mamy niemalże 100% zadowolonych użytkowników;
  • osiągamy regularnie jakości sprzedaży Allegro na poziomie SUPER+;
  • średnio 50% obrotu generujemy za pomocą specjalnych akcji sprzedażowych Allegro.

Skontaktuj się z nami i sprawdź jak możemy pomóc Twojej marce!

Chcesz poznać więcej case study? 

Napisz lub zadzwoń, a na przykładach pokażemy Ci, w jaki sposób odnieśliśmy sukces dla wielu marek, również tych topowych!

Umów darmową konsultację

Platformy, na których działamy: